Silindir Kutu

Puantiyeli Silindir Kutu

puantiyeli-hediyelik-silindir-kutu

Puantiyeli yuvarlak kutu evde ve ofiste depolama amacı ile rahatlıkla kullanılabilen dekoratif ambalaj tipidir. Göze hitap eden şık görünümü, puantiyeli silindir kutu modellerini her alanda kullanılabilir bir ambalaja dönüştürmüştür. Karton malzemenin baskı ve tasarımda sunduğu esneklikten yararlanılarak imal edilen puantiyeli ambalaj modelleri için TEBE Group firmasınca imal edilen birinci sınıf kalite ürünleri tercih edebilirsiniz. Mukavvadan silindir kutu üreten firmamızın web mağazasını hemen ziyaret ederek dekoratif silindir kutu modellerini incelemeye başlayın!

Baskılı Silindir Kutu

Silindir baskılı kutular mukavvanın baskı uygulamalarına yatkınlığı doğrultusunda çeşitlenmiştir. Gelişen silindir kutu imalat makineleri doğrultusunda firmalar, sektöre zengin ürün çeşitliliği hediye etmiştir. Baskı uygulamalarında yakalanan yüksek kalite, ürünün uzun yıllar kullanımını sağlamaktadır. Renk veya desen baskılı silindir kutu modellerimizi web sitemizden inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Silindir Kutu

Kişiye özel silindir ambalaj üretimi yapabilen firmalar, son teknoloji silindir kutu makineleri kullanarak verilen siparişleri teslim eder. Kişiye özel kutularda firmanın müşterinin ne istediğini bilmesi ve istenen modele uygun şablon hazırlayarak alınan onay süresi hızlıca imalata geçebilmesi gereklidir. Müşteri ilişkileri, kaliteli hammadde kullanımı ve son teknoloji imalat ekipmanlarına sahip olunması gibi detaylar doğrultusunda firma seçimi yapılarak en şık ve kaliteli ürünlere sahip olunabilir.

Silindir Hediye Kutusu

Hediyelik silindir kutu modelleri klasik ambalaj paketlerinin tahtını giderek ele geçirmektedir. Puantiyeli silindir kutu gibi her ortamda göz alıcı tasarımı ile dikkat çeken hediyelik kutular; çiçek veya farklı hediye tipleri için kullanılabilmektedir. Silindir kutular geniş hacim ve dış etkilere karşı tasarımı ile dikkat çeken ürünler olmakla birlikte dekoratif özelliklerinin güçlü olmasıyla birlikte hediyelik ürün sektöründe hızla yayılmaktadır. Siz de en özel kişilere içeriği ve sunumu ile unutulmaz bir anı yaşatmak istiyorsanız tercihinizi silindir karton kutu modellerinden yana kullanarak hem hediye sunumunu özelleştirebilir, hem de sürekli kullanılacak bir ambalaj seçimi yapabilirsiniz.

Puantiyeli Silindir Kutu Fiyatları

Puantiyeli kutu fiyatları ürün boyutlarına bağlı olarak değişir. Çap, yükseklik ve kapak imalatı için kullanılan malzeme tipi silindir kutu fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Ürün fiyatlarındaki en önemli detay ise kendi imalatını yapan firmaların tercihinde saklıdır. Şayet klasik bir satıcı tercih ederseniz üstleneceğiniz aracı maliyeti nedeniyle yüksek tutarlar ödemek durumunda kalabilirsiniz. TEBE Group Silindir firması, kendi imal ettiği ürünleri doğrudan müşteri ile buluşturur. İmalattan silindir kutu satışından yararlanmak için hemen web mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Toptan Silindir Kutu

Toptan silindir karton kutu siparişleriniz için en uygun noktadasınız. Türkiye’nin her yerine kargo yolu ile kendi imal ettiği silindir kutuları gönderen firmamızın web sitesinden seçim yaparak hesaplı fiyatlarımızdan yararlanın! Toptan puantiyeli silindir kutu sipariş etmek için taleplerinizi bize ulaştırarak en kısa termin süresi içerisinde ürünlerinizi adresinizden teslim alabilirsiniz.

Back to list

Related Posts