Pencereli Kutu

Pencereli Hediye Kutusu

hediyelik-kutu

Hediye kutularının pencereli olanları içine konulan ürünlerin görselini dışarıya sunmak için tasarlanmıştır. Hediye olarak verilmek istenen ürünün görseli şık olduğunda bireyler hediyeyi korurken görünüm vermesini isteyebilirler. Pencereli hediye kutusu modelleri ürünün taşınmasını ve dış etkenlerden korunmasını kolaylaştırırken asetat bölümünden ürünün sergilenmesini de sağlamaktadır. Hazır hediye kutuları alınan ürünlerin boyutlarına uymayabilir. Bu durumda imalatını kendi yapan firmalar ile bağlantı kurmak gerekmektedir. Bu firmalar müşteri memnuniyetine uygun olarak özel ölçülere sahip ürünler tasarlar. İsteğinize uygun renk ve baskıdaki pencereli hediye kutularını bu firmalardan sipariş edebilirsiniz.

Asetat Pencereli Kraft Kutu

Kraft kutuların asetat pencereli modellerinin fiyatları diğer kutulara göre daha uygundur. Kraft kutuların maliyeti düşük olduğu için doğru firma seçildiğinde avantajlı fiyatlar bulunabilmektedir. Asetat pencereli Kraft kutular genellikle ürünleri korumak için üretilir. Baskı yapılmamış bu ürünler yalnızca ürünün görünmesini sağlamaktadır. Tekstil, kırtasiye ve oyuncak sektörlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Pencereli Kutu Toptan

Pencereli kutuları toptan almak daha uygun fiyatlardan ürünlere sahip olmayı yanında getirmektedir. Bazı firmalar alınan kutu miktarına göre avantajlı fiyatlar sunar. Bunun sebebi ise toplu alımların aynı ölçü ve baskılara sahip ürünlerden oluşmasıdır. Üretimini kendi yapan firmalar toptan satım yapmaktadır. İhtiyaca göre ürün alımı yapmak isteyen bireyler bu firmalar ile iletişime geçerek daha uygun fiyatlardan toptan pencereli kutu alabilmektedirler. Ticari amaç için ise pencereli hediye kutusu modelleri de toplu alınabilmektedir.

Pencereli Kutu Yapımı

Pencereli kutunun yapımında ilk öncelikle grafik şablonu oluşturulmaktadır. Grafik şablonunun diğer bir ismi ise bıçak izidir. Bu şablonda kutunun pencere bölümü, ölçüleri, kesim ve kanlanmak noktaları bulunmaktadır. Ana malzemenin üzerine yerleştirilen bıçak izinin yardımı ile işleme başlanır. Kutunun pencereli kısmı boş bırakılacak şekilde kesim adımına geçilmektedir. Kesim işlemi tamamlandığında kutunun ölçüleri tekrar kontrol edilir. Herhangi bir sorun ile karşılaşılmadıysa imalata devam edilir. Kesilmiş olan kısım baskı bölümüne yönlendirilir. Doğru bir şekilde baskı yapıldığında asetat malzeme ürüne yerleştirilmektedir. Daha sonra kutu katlanarak sabitlenir. Sabitleme işleminde ısının yardımı ile kutu yapıştırılır ve kullanıma hazır olmak üzere kullanıcılara teslim edilir.

Pencereli Hediye Kutusu Fiyat

Pencereli hediye kutusunun fiyatlarına bakıldığında boyutları daha geniş olan ürün fiyatlarının nispeten yüksek olduğu görülmektedir. Pencereli kutuların bir bölümünde asetat malzeme kullanılmaktadır. Asetatın maliyeti ise mukavvadan daha yüksektir. Bu yüzden pencere alana daha fazla yer kaplayan ürünlerin fiyatlarına yansır. Baskılı ürünlerde de bu durum geçerliliğini korumaktadır. Ürünleri daha düşük fiyatlardan satın almak için üretimini kendi yapan firmalar ile iletişime geçilmelidir. Toptan ürün almakta indirimli fiyatları bulmaya olanak sağlar. TEBE Group Silindir Firması imalatını kendi yapmaktadır. Tüm ürünlerini en uygun fiyatlardan hata payı olmaksızın müşterilerine teslim eder. Sizde avantajlı fiyatlardan en iyi pencereli hediye kutusu modellerine sahip olmak için web mağazamıza giriş yaparak sipariş verebilirsiniz.

Back to list

Related Posts